Firemní akce

Proč uspořádat firemní akci na golfu?

Golf se stává každým rokem stále oblíbenějším sportem v České republice a dostává se do povědomí široké veřejnosti. Postupně ztrácí nálepku snobského sportu a věnují se mu lidé všech věkových skupin. Golf může být příjemnou kulisou pro vytvoření nových obchodních vztahů a oživení již existujících partnerství, stejně jako originální teambuildingová aktivita pro Vaše zaměstnance. Najdete snad lepší prostředí pro navazování obchodních partnerství, relaxaci, odpočinek a zábavu? My Vám vytvoříme celou akci na míru.

 

Golfová akademie

Golfová akademie je ideální teambuildingovou aktivitou pro Vaše zaměstnance a nejen pro ně.  Golfová akademie se hodí pro všechny golfem zatím nepolíbené. Akademii pořádáme pro skupiny od 6 osob. 

Cvičitel si účastníky akademie odvede na odpaliště, kde je seznámí s golfovými holemi a základními pravidly golfu. Naučí je správný postoj při odpalu, golfový švih a také puttování do jamky. V průběhu lekce se účastníkům individuálně věnuje a odpovídá na jejich dotazy. Možnost uspořádání malého puttovacího turnaje.

Součástí akademie je vstup na driving range a zapůjčení golfového vybavení.

Možnost zajištění cateringu.

 

Cena: od 200,-Kč/osoba